Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Converter for Windows Mobile Smartphone - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Technologie GmbH
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 350 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 519

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Handy Converter for Windows Mobile Smartphone - Mobile


Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Windows Mobile. Handy Converter jest programem odznaczającym się dość dużymi możliwościami, mimo tego że nie jest w języku pl a jego licencja nie jest darmowa - intuicyjna budowa oraz prostota sprawią, że na pewno znajdzie zastosowanie wśród szerokiego grona użytkowników. Obsługuje konwersję m.in. walut, oraz jednostek długości, temperatury, objętości, powierzchni i innych. Rzadką ciekawostką jest fakt, że Handy Converter wyposażono w bazę miar ubrań, męskich, damskich, dziecięcych oraz rozmiarów butów w znaczeniu międzynarodowym. Kliknij pobierz, a nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • JabpLite 1.5

  JabpLite 1.5 to ciekawa aplikacja dla tych użytkowników, którzy lubią mieć wszystkie wydatki pod kontrolą.

 • Finanz for UIQ3 3.02

  Finanz jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • Alarm Klock 1.7

  Alarm Klock jest prostą aplikacją, która z powodzeniem może zastąpić standardowy budzik znajdujący się w systemie Android.

 • Psiloc World Traveller Windows Mobile smartphone 1.09

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Converter for Windows Mobile Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ