Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Converter for Mobile Pocket PC - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Technologie GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 730

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Converter for Mobile Pocket PC - Mobile


Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60. Handy Converter jest programem odznaczającym się dość dużymi możliwościami, mimo tego że nie jest w języku pl a jego licencja nie jest darmowa - intuicyjna budowa oraz prostota sprawią, że na pewno znajdzie zastosowanie wśród szerokiego grona użytkowników. Obsługuje konwersję m.in. walut, oraz jednostek długości, temperatury, objętości, powierzchni i innych. Rzadką ciekawostką jest fakt, że Handy Converter wyposażono w bazę miar ubrań, męskich, damskich, dziecięcych oraz rozmiarów butów w znaczeniu międzynarodowym. Kliknij pobierz, a nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.

Uwaga!
Ta wersja jest niekompatybilna z urządzeniami o wymiarach ekranu 240x240, 320x320  i 640x800

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Best Birthday version 1.03 Series 60

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • AquaCalendar (S60 1st) 2.2

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Handy Clock (S60 3rd) 4.06

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • Best Converter version 1.00 S60 3rd edition

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Converter for Mobile Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ