Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Assistant - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 1.22 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 211

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Assistant - Mobile

Handy Assistant to aplikacja, którą spokojnie można nazwać prywatną mobilną sekretarką:) Ten świetny produkt znanej i cenionej na rynku oprogramowania firmy Paragon Software służy do zarządzania wszystkimi połączeniami użytkownika tak, by ten już nigdy nie miał żadnych kłopotów z nimi związanych. Nagrywanie i filtrowanie rozmów, możliwośc wyboru z 6 domyślnych profili (miedzy innymi Spotkanie, Sen, Roaming czy Czas wolny) oraz tworzenia własnych, automatyczne oddzwanianie, profile dźwiękowe (dowolna konfiguracja melodii i tonu dzwonka) to tylko niektóre funkcje tego znakomitego mobilnego asystenta. Bez wątpienia Handy Assistant to jedna z najlepszych aplikacji z kategorii Mobilne Biuro dostępnych dla urządzeń działający pod kontrolą systemu Windows Mobile. Teraz do pobrania całkowicie za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MonthsFTP 1.0

  Prosty, nie wiele zajmujący program MonthsFTP napisany pod system windows mobile przez poznanego już wcześniej twórcę Vincenta Collura z pewnością przyda się do organizowania oraz planowania własnego czasu.

 • G-Alarm (Android) 1.1.1

  G-Alarm to wszechstronny budzik zaprojektowany na telefony pracujące pod kontrolą systemów Android. Stanowi doskonałą alternatywę dla wbudowanego w telefon budzika systemowego.

 • MortScript WM Smartphone 4.1

  MortScript to aplikacja, która interpretuje skrypty - np. plików *.bat znanych z systemu DOS.

 • Tenki 0.82 beta Windows Mobile

  Tenki to kolejna z serii nie wielkich aplikacji pod Windows Mobile do sprawdzania aktualnego stanu pogody.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Assistant - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ