Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandWallet Windows Mobile, WinCE 320X240 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: MediaVision Computer Tech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 430

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HandWallet Windows Mobile, WinCE 320X240 - Mobile


Dzięki aplikacji HandWallet for widnows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia. HandWallet jest dostępny za free, i jeżeli zależy nam na organizowaniu  swoich planów finansowych oraz przeglądaniu historii transakcji w przejrzysty sposób warto go wypróbować. Aplikacja HandWallet nie jest dostepna w języku pl. HandWallet pozwala również na konwersję walut itp. Aby uruchomić download programu bezpośrednio na komputer, kliknij przycisk pobierz. Aplikacja jest dostępna zarówno na platformę Windows Mobile jak i Symbian OS.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • OneTouch Timer Free 4.1.3

  OneTouch Timer to aplikacja która pozwoli ci cieszyć się całym centrum zarządzania czasem w jednym miejscu twojego telefonu.

 • Handy Expense S60 3rd Edition 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.

 • AquaCalendar 4.2 (UIQ)

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • BellTime 1.1

  Aplikacja BellTime stworzona przez Jaapa Steilberga jest synonimem niezwykle rozbudowanego budzika, alarmu na każdą okazję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandWallet Windows Mobile, WinCE 320X240 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ