Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandWallet Windows Mobile, WinCE 240X240 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: MediaVision Computer Tech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 318

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HandWallet Windows Mobile, WinCE 240X240 - Mobile


Dzięki aplikacji HandWallet for windows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia. HandWallet jest udostępniony na licencji freeware i jeżeli zależy nam na planowaniu swoich finansów oraz przeglądaniu historii transakcji w przejrzysty sposób warto go wypróbować. Aplikacja HandWallet nie jest dostepna w języku pl. HandWallet pozwala również na konwersję walut, rysowanie wykresów, sporządzanie analiz itp. Aby uruchomić download programu bezpośrednio na komputer, kliknij przycisk pobierz. Aplikacja jest dostępna zarówno na platformę Windows Mobile jak i Symbian OS.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Calcium 1.20 (Symbian S60 1st/2nd edition)

  Prosty w użyciu kalkulator, będący jak podaje producent połowę szybszą alternatywą dla standardowej aplikacji wbudowanej w telefon z Symbianem.

 • To-Do 2.0 (iPhone)

  To-Do to prosty organizer, aplikacja umożliwia tworzenie listy zadań.

 • PocketMoney 1.1.3

  PocketMoney to niewielka aplikacja służąca do organizowania finansów osobistych.

 • JabpLite 1.5

  JabpLite 1.5 to ciekawa aplikacja dla tych użytkowników, którzy lubią mieć wszystkie wydatki pod kontrolą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandWallet Windows Mobile, WinCE 240X240 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ