Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G-Alarm 2.3 (WM) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Ageye
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 303

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G-Alarm 2.3 (WM) - Mobile

                  G-Alarm to wszechstronny budzik zaprojektowany na telefony pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile. Stanowi doskonałą alternatywę dla wbudowanego w telefon budzika systemowego.

G-Alarm jest bardzo precyzyjny, za jego pomocą ustawimy alarmy pojedyncze, codzienne, tygodniowe oraz miesięczne.Aplikacja wspiera dźwięki w formacie mp3, wma, midi oraz wav które możemy wybierać pod konkretny alarm lub po prostu losowo. Producent udostępnia wersję Trial, którą możemy testować przez około 10dni tak więc jeżeli po tym okresie nadal będziesz chciał korzystać z aplikacji G-Alarm za free należy wykupić niezbędną licencję. Menu programu G-Alarm nie jest po Polsku. Aby skorzystać z programu G-Alarm użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W Kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz także wiele innych ciekawych aplikacji.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • BooksCategorys 1.0

  Program BooksCategorys, którego twórcą jest już wspomniany kilkukrotnie Vincent Collura – jest malutką aplikacją, która służy do tworzenia kategorii książek a także umożliwia w prosty sposób tworzenie listy kodów książek dostępnych na stronie Gutenberg.org.

 • WorldMate Live Symbian UIQ

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • Handy Clock (S60 3rd) 4.06

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • JabpLite 1.5

  JabpLite 1.5 to ciekawa aplikacja dla tych użytkowników, którzy lubią mieć wszystkie wydatki pod kontrolą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G-Alarm 2.3 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ