Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FuzzySchedule 1.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 10 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 164

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FuzzySchedule 1.0 - Mobile

Kolejna aplikacja pod nazwą FuzzySchedule znanego producenta Vincent Collura jest swoistą propozycją szybkich notatek na każdą porę dnia. Dzięki aplikacji FuzzySchedule, która niestety nie jest dostępna w języku pl możemy w dziecinnie prosty sposób zarządzać zadaniami jakie mamy zaplanowane na cały dzień.

Program pozwala na zapisanie prostej, krótkiej notatki z przypomnieniem w boxach podzielonych na poranek, popołudnie, wieczór oraz porę nocną. FuzzySchedule dla windows mobile jest prostą i mała aplikacją w zasadzie ograniczoną tylko do opcji wprowadzania teksu do okienek. FuzzySchedule jest na licencji freeware, jeśli chcesz ją wypróbować kliknij pobierz poniżej, wtedy nastąpi download programu wprost na twój komputer.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • OneTouch Timer Free 4.1.3

  OneTouch Timer to aplikacja która pozwoli ci cieszyć się całym centrum zarządzania czasem w jednym miejscu twojego telefonu.

 • Calcohol 0.3.3 (Symbian S60 3rd edition)

  Calcohol jest przydatnym i praktycznym programem, który umożliwi nam śledzenie jak alkohol metabolizuje się w naszym organizmie.

 • Alarm+ S60v1 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.

 • HandWallet Windows Mobile, WinCE 320X240

  Dzięki aplikacji HandWallet for widnows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FuzzySchedule 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ