Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FamilyCalendar - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 29 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 160

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FamilyCalendar - Mobile

          FamilyCalendar to doskonała aplikacja, pozwalająca oddzielić sprawy i ważne terminy w życiu rodzinnym od terminów służbowych.

Stworzona przez znanego już autora Vincenta Collure, stanowi zupełnie osobny kalendarz terminowy, wystarczy wprowadzić konkretne wydarzenia na każdy miesiąc i już można korzystać z aplikacji. Program do poprawnego działania wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu FamilyCalendar nie jest po Polsku. FamilyCalendar jest całkowicie za free.
Jeżeli chcesz pobrać program FamilyCalendar użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Polecamy także inne aplikacje z kategorii Asystenci, Organizery.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Nokia Multiscanner 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Multiscanner to łatwa w użyciu aplikacja pozwalająca wykorzystać aparat cyfrowy w telefonie jako skaner do rozpoznawania tekstu. Jak się okazuje wystarczy wykonać zdjęcie a następnie użyć odpowiedniej opcji w menu aby tekst został rozpoznany.

 • Handy Expense (UIQ 3.0) 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.

 • Expenses 2.0

  Expenses na telefony wyposażone w system Symbian OS to kolejna już z serii aplikacji służących do zarządzania domowym czy firmowym budżetem.

 • Due Today 1.3.6

  Due Today oferuje funkcjonalny mechanizm, który pomoże ci sprawnie i szybko organizować sprawy zawodowe oraz osobiste dnia codziennego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FamilyCalendar - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ