Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Expenses 0.94.5 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Sander Nijdam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 288 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 960

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Easy Expenses 0.94.5 - Mobile


Jeżeli zależy ci na kontrolowaniu własnych wydatków i zarządzaniu wirtualnym portfelem z pomocą nadchodzi aplikacja Easy Expenses for Windows mobile. Aby dodawać poszczególne rzeczy, pozycje, produkty i wprowadzać ich koszt wystarczy kilka kliknięć, wszystkie wydatki na mieście podliczysz w prosty sposób. Program Easy Expenses umożliwia jak na razie konwersję z takich walut jak: USD, GBP oraz EUR i bardzo dobrze się w tym sprawdza. Producent aplikacji Easy Expenses nie zaprojektował aplikacji w wersji pl, jednak zaletą jest to, że udostępnił ją całkowicie za darmo. Klikając na pobierz Easy Expenses uruchomisz download aplikacji wprost na swój komputer.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • PhatNotes 5.4 for Windows Mobile

  PhatNotes to aplikacja pozwalająca na właściwe zarządzanie notatkami w systemie Windows Mobile.

 • Spb Finance 2.8.0

  Spb Finance kolejny produkt stworzony przez SPB Software House na platformę widnow mobile jest aplikacją służącą do zarządzania finansami.

 • Alarm+ S60v1 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.

 • Best Dates version 1.03 Series 80

  Best Dates przeznaczona na telefony z systemem Symbian OS to praktyczna aplikacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zapominalskim. Program przypomina o ważnych rocznicach, urodzinach, imieninach, terminach, spotkaniach, zadaniach i wielu innych zdefiniowanych przez nas pozycjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Expenses 0.94.5 - Mobile

dodał: ~333 , 08.11.2009

34343

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ