Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Communication Manager Pro SQUARE 1.2 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Daniel Herrero
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.02.2011
Rozmiar: 2,1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 124

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Communication Manager Pro SQUARE 1.2 - Mobile

Communication Manager Pro to wielofunkcyjny program, który pozwala swojemu Użytkownikowi na zapisywanie ustawień w postaci gotowych profili a następnie automatycznie ich przełączanie w zależności od położenia i czasu. Prezentowana wersja programu współpracuje z systemami Windows Mobile ale generalnie możemy wymienić trzy pod wersję QVGA, VGA oraz SQUARE. Niestety producent nie udostępnia Communication Manager Pro na licencji darmowej dlatego, jeżeli chcesz korzystać z aplikacji po okresie próbnym należy wykupić niezbędną licencję. Narzędzie posiada wiele opcji i z pewnością chwilę zajmie aby opanować jego obsługę.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Calcium 1.20 (Symbian S60 3rd edition)

  Calcium dla urządzeń mobile wyposażonych w system Symbian OS to doskonała i praktyczna alternatywa dla standardowego kalkulatora znajdującego się w systemie. Jak podaje Producent aplikacji firma mtvoid, ich kalkulator na telefon działa o połowę szybciej i sprawniej niż zwykłe, systemowe liczydło.

 • Alarm Klock 1.7

  Alarm Klock jest prostą aplikacją, która z powodzeniem może zastąpić standardowy budzik znajdujący się w systemie Android.

 • Nokia Multiscanner 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Multiscanner to łatwa w użyciu aplikacja pozwalająca wykorzystać aparat cyfrowy w telefonie jako skaner do rozpoznawania tekstu. Jak się okazuje wystarczy wykonać zdjęcie a następnie użyć odpowiedniej opcji w menu aby tekst został rozpoznany.

 • I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja pod nazwą I owe U, You Owe Me na mobile jest prostym programem służącym do prowadzenia spisu rzeczy zarówno pożyczonych od nas jak i tych pożyczonych przez nas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Communication Manager Pro SQUARE 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ