Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Communication Manager Pro QVGA 1.2 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Daniel Herrero
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.02.2011
Rozmiar: 2,23 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 166

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Communication Manager Pro QVGA 1.2 - Mobile

Communication Manager Pro to wielofunkcyjny program, który pozwala swojemu Użytkownikowi na zapisywanie ustawień w postaci gotowych profili a następnie automatycznie ich przełączanie w zależności od położenia i czasu. Prezentowana wersja programu współpracuje z systemami Windows Mobile ale generalnie możemy wymienić trzy pod wersję QVGA, VGA oraz SQUARE. Niestety producent nie udostępnia Communication Manager Pro na licencji darmowej dlatego, jeżeli chcesz korzystać z aplikacji po okresie próbnym należy wykupić niezbędną licencję. Narzędzie posiada wiele opcji i z pewnością chwilę zajmie aby opanować jego obsługę.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Finanz Series 60 2.00

  Finanz Series 60 2.00 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • Due Today 1.3.6

  Due Today oferuje funkcjonalny mechanizm, który pomoże ci sprawnie i szybko organizować sprawy zawodowe oraz osobiste dnia codziennego.

 • Chronos 3.9.1

  Chronos jest zarazem prostym w obsłudze ale bardzo rozbudowanym budzikiem, kolejną serią aplikacji na windows mobile oferujących przypomnienia o zadaniach i terminach oraz różnego typu alarmach.

 • Handy Converter for Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Communication Manager Pro QVGA 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ