Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ChatAccounts - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 41 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 63

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ChatAccounts - Mobile

             ChatAccounts to kolejna aplikacja stworzona na Windows Mobile przez znanego programistę Vincent Collura, służąca do zapisywania i katalogowania informacji na temat różnych kont w internecie.

Aplikacja szczególnie polecana osobom zapominalskim, posiadającym wiele kont założonch na różnych serwisach internetowych. Dzięki ChatAccounts możesz zapisać swój nick, stronę na jakieś założone jest konto oraz hasło. Dane później wyświetlone są w formie tabeli. Warto dodać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu ChatAccounts nie jest po Polsku. ChatAccounts jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program ChatAccounts użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz także wiele innych aplikacji.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • HandWallet Symbian Series 60 3rd edition

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala na sprawne zarządzanie finansami poprzez planowanie wykorzystania domowego budżetu.

 • Best Timer 2.0 (Symbian S60v5)

  Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się.

 • Pocket Finance Diary 3.0.2 for Windows Mobile

  Pocket Finance Diary to aplikacja, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących mieć swoje wydatki pod kontrolą. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności tego narzędzia bez problemu zapanujemy nad naszym domowym budżetem, rachunkami, fakturami i innymi wydatkami.

 • FamilyCalendar

  FamilyCalendar to doskonała aplikacja, pozwalająca oddzielić sprawy i ważne terminy w życiu rodzinnym od terminów służbowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ChatAccounts - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ