Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Business Card Reader v1.1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: SHAPE Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2010
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 240

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Business Card Reader v1.1 - Mobile

          Business Card Reader to innowacyjna aplikacja służąca do skanowania wizytówek, stworzona na systemy Windows Mobile.

Dzięki wbudowanej w Pocket PC kamerze Business Card Reader skanuje a następnie za pomocą nowej technologii rozpoznawania tekstu "OCR" odczytuje dane i zapisuje w postaci elektronicznej wizytówki w telefonie. Program tworzy i umieszcza w książce adresowej kompletne dane. Do poprawnego działania aplikacja wymaga ekranu dotykowego oraz kamery z autofocusem. Prezentowana wersja to Trial, tak więc jeżeli chcesz używać Business Card Reader za free należy wykupić licencję

. Business Card Reader nie jest po Polsku. Aby ściągnąć Business Card Reader użyj opcji download i za darmo pobierz plik
instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Asystenci, Organizery.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Psiloc World Traveller Symbian UIQ 1.90

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.

 • Finanz Series 80 1.13

  Finanz Series 80 1.13 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition)

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • RemindYou 1.2-1

  RemindYou to prosta aplikacja dzięki której nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Business Card Reader v1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ