Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BooksCategorys 1.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 32 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 201

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BooksCategorys 1.0 - Mobile

Program BooksCategorys, którego twórcą jest już wspomniany kilkukrotnie Vincent Collura – jest malutką aplikacją, która służy do tworzenia kategorii książek a także umożliwia w prosty sposób tworzenie listy kodów książek dostępnych na stronie Gutenberg.org.

BooksCategorys nie jest aplikacją dostępną w języku pl, jednak doskonale się sprawdza w kategoryzowaniu obszernych bibliotek w windows mobile – które sportujemy przy pomocy unikalnego kodu przypisanego do każdej pozycji. Narzędzie BooksCategorys możesz śmiało pobrać ze strony producenta używając opcji download, lub na naszej stronie klikając pobierz. Aplikacja do poprawnego działania wymaga koniecznie posiadania w urządzeniu przenośnym pliku o nazwie 'BeanDLL.dll oraz bibliotek Visual Basic.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Expenses 2.0

  Expenses na telefony wyposażone w system Symbian OS to kolejna już z serii aplikacji służących do zarządzania domowym czy firmowym budżetem.

 • Agenda One 2.3

  Agenda One to świetna aplikacja do zarządzania czasem

 • Projekt UIQ3 3.02

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.

 • Best Timer 2.0 (Symbian S60v3)

  Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BooksCategorys 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ