Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Reminder 1.00 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 136 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 331

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Reminder 1.00 - Mobile

Aplikacja Best Reminder wyznacza nowy styl oraz sposób przypomnień o nie odebranych połączeniach oraz nie odczytanych, pominiętych wiadomościach sms. W codziennym biegu często zdarza nam się nie usłyszeć dzwoniącego telefonu, nadchodzącej wiadomości – program Best Reminder został stworzony aby temu zaradzić. Jeśli nie masz ochoty spoglądać cyklicznie na wyświetlacz aby upewniać się, że nikt nie dzwonił powinieneś wypróbować Best Reminder, którego download dostępny jest poniżej. Aplikacja udostępnia takie funkcję jak: monit nieodebranych połaczeń, nieodczytane smsy, powiadomienia wizualne, dźwiękowe, wibracyjne, migający ekran oraz klawiatura. Ponadto Best Reminder na windows mobile pracuje w tle i jest całkowicie nie widoczny dla użytkownika. Na chwilę obecną Best Reminder nie jest dostępny w języku pl.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Pocket Finance Diary 3.0.2 for Windows Mobile

  Pocket Finance Diary to aplikacja, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących mieć swoje wydatki pod kontrolą. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności tego narzędzia bez problemu zapanujemy nad naszym domowym budżetem, rachunkami, fakturami i innymi wydatkami.

 • AquaCalendar (S60v2) 3.2

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Timers4Me 2.9.9

  Timers4Me to prosty w użyciu o przyjaznym interfejsie program do precyzyjnego odmierzania czasu na platformy Android.

 • WorldMate Live Windows Mobile Pro

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Reminder 1.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ