Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Birthday version 1.00 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 263 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 319

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Birthday version 1.00 Windows Mobile - Mobile

Best Birthday jest to przydatne narzędzie, które pomaga w prosty sposób organizować  przypomnienia o zbliżających się rocznicach, ważnych terminach. Best Birthday Integruje się automatycznie z kalendarzem i powoduje download zapisanych w nim przypomnień, zdarzeń, terminów do programu. Aplikacja Best Birthday działa pod systemem Symbian OS 3rd. Edition. – nie jest dostępna w wersji pl, oraz pod windows mobile. Best Birthday mobile pozwala m.in. na tworzenie szablonów wiadomości zawierających życzenia na daną okazję, sortowanie listy urodziny uwzględniając różne kryteria, wykonywanie połączeń bezpośrednio z poziomu aplikacji, wyświetlanie uroczystości z danego miesiąca lub na dany znak zodiaku. Aby pobrać Best Birthday użyj opcji Download na stronie producenta. Best Birthday możesz również bezpośrednio pobrać u nas.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Spb Finance 2.8.0

  Spb Finance kolejny produkt stworzony przez SPB Software House na platformę widnow mobile jest aplikacją służącą do zarządzania finansami.

 • Handy Clock (S60 2nd)

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • PhoneLog 1.0 Beta

  PhoneLog to aplikacja, która pozwala na zsynchronizowanie urządzenia Pocket PC z programem Microsoft Outlook.

 • WorldMate Live Windows Mobile Pro

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Birthday version 1.00 Windows Mobile - Mobile

dodał: ~bolek , 05.11.2008

a jak to to ma przypominac niby o imieninach

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ