Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BellTime 1.1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Jaap Steilberg
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 50 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 931

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BellTime 1.1 - Mobile

Aplikacja BellTime stworzona przez Jaapa Steilberga jest synonimem niezwykle rozbudowanego budzika, alarmu na każdą okazję. BellTime stworzona dla mobile organizer posiada imponującą liczbę dostępnych opcji i trybów, które zdecydowanie wspomogą wszelkie zadania związane z organizowanie naszego czasu. Są to m.in.  zegar analogowy z aktywnym alarmem, zegar cyfrowy, możliwość ustawienia do 20 alarmów na każdy dzień, alarmy tygodniowe, jednorazowe, opcja timer, opcja stoper, pasek pokazujący kolejny alarm, analogowy timer kuchenny, możliwość ustawienia własnych kolorów w programie, możliwość obsługi mp3. Program jako czasowy organizer nie jest dostępny na platformie windows mobile.  Aplikację można pobrać na stronie producenta używając opcji download. BellTime udostępniony jest na licencji freeware oraz shareware, ta pierwsza jest nieco ograniczona. Dostępna wersja freeware do pobrania poniżej, kliknij pobierz a nastąpi download programu wprost na twój komputer.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Chronos 3.9.1

  Chronos jest zarazem prostym w obsłudze ale bardzo rozbudowanym budzikiem, kolejną serią aplikacji na windows mobile oferujących przypomnienia o zadaniach i terminach oraz różnego typu alarmach.

 • G-Alarm 2.3 (WM)

  G-Alarm to wszechstronny budzik zaprojektowany na telefony pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile. Stanowi doskonałą alternatywę dla wbudowanego w telefon budzika systemowego.

 • Best Birthday 1.03 (S60 1st/2nd)

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • Handy Alarm S60 3rd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BellTime 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ