Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BatteryZzz 2.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: ArtelPlus
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 140 Kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 122

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BatteryZzz 2.0 - Mobile

          BatteryZzz jest prostym narzędziem służącym, do powiadamiania nas dźwiękowo o rozładowanej lub w pełni naładowanej baterii.

BatteryZzz jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które co 5 min zerkają na telefon w obawie, że bateria całkowicie padnie a telefon się po prostu wyłączy. Jest mnóstwo narzędzi, które tylko pokazują dokładny status baterii na ekranie. BatteryZzz jest pierwszym programem, który odpowiednio wcześniej odtwarza dźwięki powiadamiające o słabej baterii.

Program jest na licencji Trial, tak więc aby korzystać z BatteryZzz za free należy wykupić licencję. BatteryZzz nie jest po Polsku. Aby ściągnąć  BatteryZzz użyj opcji download i za darmo pobierz plik

instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Asystenci, Organizery.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • RemindYou 1.2-1

  RemindYou to prosta aplikacja dzięki której nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu.

 • Best Converter version 1.00 S60 3rd edition

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.

 • I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja pod nazwą I owe U, You Owe Me na mobile jest prostym programem służącym do prowadzenia spisu rzeczy zarówno pożyczonych od nas jak i tych pożyczonych przez nas.

 • Handy Alarm S60 3rd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BatteryZzz 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ