Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Agenda One 2.3 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Developer One
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 304

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Agenda One 2.3 - Mobile

Agenda One to świetny program do zarządzania czasem, dostępny na wszystkie wersje systemu Windows Mobile! Produkt firmy Developer One posiada wszystkie niezbędne do sprawnego zarządzania harmonogramem użytkownika funkcje. To głównych zalet tego sprawnego w obsłudze organizera osobistego należy przede wszystkim wbudowany kalendarz, łatwe narzędzie wyszukiwania potrzebnych informacji (jak spotkania, zadania, kontakty i inne), ukrywanie nieistotnych pod względem przydatności lub priorytetów informacji oraz mozliwość praktycznie dowolnej konfiguracji pod względem funkcjonalności i estetyki. Najnowsza wersja programu Agenda One - 2.3 - do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Psiloc World Traveller Symbian S90 1.20

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.

 • Handy Converter for Mobile Pocket PC

  Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.

 • Nokia Multiscanner 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Multiscanner to łatwa w użyciu aplikacja pozwalająca wykorzystać aparat cyfrowy w telefonie jako skaner do rozpoznawania tekstu. Jak się okazuje wystarczy wykonać zdjęcie a następnie użyć odpowiedniej opcji w menu aby tekst został rozpoznany.

 • PocketMoney 1.1.3

  PocketMoney to niewielka aplikacja służąca do organizowania finansów osobistych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Agenda One 2.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ