Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VsNotepad 2.7 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: VetaSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 136

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VsNotepad 2.7 Windows Mobile - Mobile

         VS Notepad jest nowością wśród aplikacji biurowych na światowym rynku. Program stanowi rozszerzenie systemowego notatnika o niezwykle porządnej szacie graficznej oraz funkcjonalności.

Program ten można nawet traktować nie jako tylko notatnik a cały zestaw narzędzi biurowych w jednym. VS Notepad zawiera alarmy, czyli możliwość powiadomienia o spotkaniach, zdarzeniach itp., kalkulator, narzędzia do szkicowania, rysowania, organizowania notatek. Producent VetaSoft udostępnia tylko wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał korzystać z VS Notepad za free należy wykupić licencję. Menu programu VS Notepad nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu VS Notepad użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Aplikacje Biurowe znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Podobne Aplikacje biurowe

 • QuickOffice 6.0 Symbian S60 3rd edition

  QuickOffice to prosty zestaw programów, które pozwalają nie tylko na odczyt ale także edycję popularnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji ppt.

 • QReader 1.96 (S60 3rd)

  QReader dla mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej.

 • Documents To Go Premium Edition 3.0

  Documents To Go Premium Edition 3.0 to aplikacja umożliwiająca otwarcie na urządzeniu mobilnym dokumentów przygotowanych w Wordzie, Excelu, PowerPoint za pomocą urządzenia mobilnego.

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Smartphone

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • Foxit Reader 1.2 beta 0602 for Smartphone

  Foxit Reader darmowa aplikacja umożliwiająca odczytywanie plików PDF na systemach Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VsNotepad 2.7 Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ