Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VoiceHours 1.0 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 26 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 1221

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VoiceHours 1.0 - Mobile

VoiceHours w wersji mobile jest narzędziem, które umożliwia nagrywanie tzw. notatek głosowych przy uwzględnieniu czasu w jakim dana notatka ma zostać nagrana. W VoiceHours wystarczy użyć przycisku „Start Record” dostępnej w pasku narzędzi , po czym wybrać żądaną długość nagrywanego pliku dźwiękowego. Program będzie nagrywał twój głos aż do zakończenia ustalonego uprzednio czasu nagrywania  lub do momentu kiedy użyjemy przycisku Stop. VoiceHours dostępny jest na platformę Windows mobile, jest aplikacją na licencji freeware – jego download znajdziemy na stronie producenta. Jak podaje producent aplikacja VoiceHours do poprawnego działania wymaga koniecznie posiadania w urządzeniu przenośnym pliku o nazwie 'BeanDLL.dll oraz bibliotek Visual Basic. Jeżeli chcesz sprawdzić możliwości VoiceHours kliknij pobierz a wtedy nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.
Sprawdź także pozostałe programy z kategorii Aplikacje biurowe.
­
­

Podobne Aplikacje biurowe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VoiceHours 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ