Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TextsFTPs 1.0 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 18 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 136

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TextsFTPs 1.0 - Mobile

Aplikacja TextsFTPs na urządzenia mobile umożliwia w prosty i wygodny sposób stworzenie szybkiej notatki tekstowej oraz nadanie jej określonej nazwy w postaci pliku. Stworzony plik w programie TextsFTPs możemy następnie przesłać na serwer FTP prosto z naszego pocket pc. Ustawienia serwerów FTP oraz inne dostępne są w opcjach programu. TextsFTPs dostępny jest na platformę Windows mobile, jest programem na licencji freeware – jego download znajdziemy na stronie producenta. Jak podaje producent aplikacja TextsFTPs do poprawnego działania wymaga koniecznie posiadania w urządzeniu przenośnym pliku o nazwie 'BeanDLL.dll oraz bibliotek Visual Basic. Jeżeli chcesz sprawdzić możliwości TextsFTPs kliknij pobierz a wtedy nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.


Podobne Aplikacje biurowe

 • Adobe Reader Symbian OS 3.05 Nokia 9500

  Przygotowana specjalnie dla urządzeń mobilnych wersja programu Adobe Reader. Podobnie jak jej pecetowa wersja pozwala na czytanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF

 • PDF Scanner 1.00 Pocket PC

  PDF Scanner to prosty a zarazem funkcjonalny program do tworzenia dokumentów tekstowych w popularnym formacie PDF. Wystarczy uruchomić aplikację a następnie wykonać zdjęcie np. tekstu i na jego podstawie stworzyć dokument PDF bezpośrednio na telefonie.

 • SoftMaker Office 2008

  SoftMaker Office jest pakietem biurowym dla urządzeń Pocket PC.

 • T9 Nav 0.05.08 RC1

  T9 Nav pod systemy Symbian Series 60 3rd Edition jest doskonałym narzędziem służącym do przeszukiwania zasobów w naszym telefonie.

 • PdfPrinter for Symbian S60 3rd Edition

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TextsFTPs 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ