Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scan2PDF Mobile 1.04 (WM) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Burrotech
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 107 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 267

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Scan2PDF Mobile 1.04 (WM) - Mobile

               Scan2PDF na Windows Mobile to łatwe w obsłudze i nie zwykle pożyteczne narzędzie pozwalające użyć naszego Pocket PC jako skanera. Dzięki Scan2PDF na urządzenia mobilne wyposażone w kamerę, wystarczy zrobić zdjęcie dokumentu a program pozwoli go od razu skonwertować do formatu PDF.

Dodatkowo pliki, które zostały utworzone przez program Scan2PDF mobile są odpowiednio kompresowane tak aby mogły być od razu wysłane przez e-mail lub faksem. Do poprawnego działania aplikacja Scan2PDF na telefonie wymaga aparatu o rozdzielczości co najmniej 1 MPx. Co więcej Scan2PDF portable pozwala zeskanować numery stron a później poukładać je w odpowiedniej kolejności w pliku PDF. Program Scan2PDF nie jest za free. Producent udostępnia wersję testową, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Scan2PDF w trybie pełna wersja należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji Scan2PDF nie jest po Polsku, jednak jej obsługa jest na tyle banalna, że nie przysporzy nikomu trudności.

Aby skorzystać z programu Scan2PDF użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Aplikacja Biurowe znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Aplikacje biurowe

 • QuickOffice 6.0 Symbian S60 5th edition

  QuickOffice to prosty zestaw programów, które pozwalają nie tylko na odczyt ale także edycję popularnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji ppt.

 • Signature Capture 3.0

  Signature Capture to malutka aplikacja służąca do gromadzenia elektronicznych podpisów w pamięci telefonu.

 • Adobe Reader LE 2.5.361 (S60v3)

  Firma Adobe Systems, znany i ceniony na całym świecie twórca aplikacji Adobe Reader dla Symbian OS służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile.

 • Pdf+ for Symbian OS S90 1.60

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • Menadżer Finansów Mini 1.0 (WM)

  Menadżer Finansów Mini to doskonały asystent finansowy na telefony z systemem Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scan2PDF Mobile 1.04 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ