Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Finance Diary 1.6 (WM) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobile Lab Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 100 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 168

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pocket Finance Diary 1.6 (WM) - Mobile

              Pocket Finance Diary na Windows Mobile to aplikacja, która stanowi wszechstronne i proste w obsłudze narzędzie do zarządzania osobistymi finansami.

Dzięki aplikacji Pocket Finance Diary na urządzenia mobilne zorganizujemy nasze wydatki, płatności, rachunki itp. bez najmniejszego problemu. W Pocket Finance Diary na telefonie istnieje możliwość tworzenia wielu kont bankowych, z podziałem na różne waluty, można także wprowadzać karty kredytowe. Konstrukcja aplikacji Pocket Finance Diary dla mobile jest na tyle wygodne, że pozwala dzielić wydatki na kategorie i podkategorie, np. Ubezpieczenie, Nauka > Czesne, Samochód > przegląd, dom itd. Narzędzie Pocket Finance Diary w trybie pełna wersja umożliwia swojemu Użytkownikowi generować raporty i statystyki a następnie eksportować je do pliku .csv. Pocket Finance Diary portable jest opublikowany w dwóch wersjach, bezpłatna, która nie posiada zaawansowanych funkcji oraz płatna tj. pełna wersja. Na naszej stronie możesz pobrać Pocket Finance Diary za free w wersji bezpłatnej. Menu aplikacji Pocket Finance Diary nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu Pocket Finance Diary użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Aplikacje Biurowe znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Aplikacje biurowe

 • iSilo 5.04 (S80)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • PDFViewer 0.03.2

  PDFViewer to popularna przeglądarka PDFów na iPhona.

 • FBReader (Android) 1.1.10

  FBReader to aplikacja, która w Polsce nie zyskała jeszcze wielu zwolenników. Ta wersja programu FBReader to klon FBReader napisanego w języku JAVA narzędzia służącego do odczytywania elektronicznych dokumentów (jak np. pdf) w formatach epub, oeb lub fb2(.zip).

 • OfficeSuite Professional (Android) 4.0.351

  OfficeSuite Professional na platformy Android to pakiet aplikacji biurowych służących do tworzenia, edytowania oraz podglądu dokumentów popularnych edytorów takich MS Word, Excel, Power Point a także PDF.

 • iSilo 5.04 (S60 3rd)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Finance Diary 1.6 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ