Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Mobile 2010 beta WM - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
Rozmiar: 4,53 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 647

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Office Mobile 2010 beta WM - Mobile

             Office Mobile na systemy Windows Mobile to najnowsza wersja beta wypuszczona przez firmę Microsoft. W skład pakietu Office Mobile na urządzenia mobilne wchodzą programy takie jak Word, Excel, OneNote oraz PowerPoint.

Ta wersja Office Mobile przeznaczona jest na telefony z dotykowym wyświetlaczem, które pracują pod kontrolą systemów Windows Mobile 6.5. Office Mobile jako pełna wersja jest rozbudowany i posiada większość niezbędnych funkcji z których możemy korzystać na komputerze PC. W dodatku program Office Mobile jest udostępniony za free. Niestety brak informacji co do wersji PL, jednak miejmy nadzieję, że aplikacja Office Mobile będzie dostępna po Polsku już niebawem.

Aby wypróbować możliwości Office Mobile użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy do działu z innymi aplikacjami biurowymi gdzie również znajdziesz wiele interesujących nowości.


-----------------
Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
-------------------


PORADNIK INSTALACJI Office Mobile portable:


KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   


Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.


Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.


Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.


Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.


Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Aplikacje biurowe

 • PDF Scanner 1.00 Pocket PC

  PDF Scanner to prosty a zarazem funkcjonalny program do tworzenia dokumentów tekstowych w popularnym formacie PDF. Wystarczy uruchomić aplikację a następnie wykonać zdjęcie np. tekstu i na jego podstawie stworzyć dokument PDF bezpośrednio na telefonie.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S80 1st Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 6

  Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Pocket PC 6 jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile.

 • textReader 2.1

  textReader pozwala wygodnie czytać w iPhone/Touch duży tekst.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 2 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Mobile 2010 beta WM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ