Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 6 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic
Liczba pobrań: 353

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 6 - Mobile


Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Pocket PC 6 jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy  do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile. Narzędzie nie wiele zajmuje, na urządzeniu mobilnym instaluje się automatycznie, i pozwala na łatwe przeglądanie książek. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę, m.in. ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu, wyświetlanie lokacji pliku w wewnętrznej pamięci urządzenia przenośnego. Kliknij pobierz a nastąpi Download aplikacji Mobipocket Reader wprost na twój komputer. Download aplikacji dostępny również na stronie producenta. Program nie jest dostępny w języku polskim.

Podobne Aplikacje biurowe

 • PdfPrinter for Symbian S60 3rd Edition

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.

 • Documents To Go for Symbian UIQ2 .002

  Program Documents To Go to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF.

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • iSilo 5.04 (S80)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S80 1st Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ