Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 5.3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 1685

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 5.3 - Mobile

Rozbudowana aplikacja umożliwiająca czytanie elektronicznych książek.

Program umożliwia dopasowanie rozmiaru czcionki tak aby nie męczyć oczu.Aplikacja umożliwia wyszukiwanie wyrażeń w tekście. Pozwala korzystać ze słowników oraz posiada wbudowany czytnik kanałów rss.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Best eBook 1.03 (S60 2nd)

  Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach.

 • PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9300, 9500)

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.

 • Adobe Reader Symbian OS 3.05 Nokia 9500

  Przygotowana specjalnie dla urządzeń mobilnych wersja programu Adobe Reader. Podobnie jak jej pecetowa wersja pozwala na czytanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF

 • PDF Scanner 1.00 Pocket PC

  PDF Scanner to prosty a zarazem funkcjonalny program do tworzenia dokumentów tekstowych w popularnym formacie PDF. Wystarczy uruchomić aplikację a następnie wykonać zdjęcie np. tekstu i na jego podstawie stworzyć dokument PDF bezpośrednio na telefonie.

 • OfficeSuite Viewer (Android) 1.5.322

  OfficeSuite Viewer na platformy Android to łatwy w obsłudze a zarazem rozbudowany menadżer plików office i nie tylko.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 5.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ