Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Reader (Pocket PC) 2.11 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.05.2009
Rozmiar: 2,25 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 1990

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Microsoft Reader (Pocket PC) 2.11 - Mobile

Microsoft Reader jest aplikacją rodzimej produkcji Microsoftu dla urządzeń mobile,  która służy do łatwego przeglądania oraz czytania książek w formie elektronicznej – tzw. e-booków.

Pierwotnie aplikacja została wydana w sierpniu 2000 r. Microsoft Reader przeznaczony na systemy windows mobile korzysta z technologii ClearType (wygładzanie czcionek ekranowych) , która zdecydowanie powoduje, że czytanie tekstu na mniejszych ekranach mobilnych urządzeń PDA staje się znacznie łatwiejsze. Podstawową funkcją programu Microsoft Reader jest wyświetlanie dokumentów, książek w formacie LIT (lit od ang. Literature) . Format ten jest oparty na formacie Microsoftu - Compressed HTML. Książki,  które będziemy mogli swobodnie otworzyć w programie Microsoft Reader mogą być zakupione i pobrane ze sklepów internetowych.

Wśród funkcji dostępnych przez aplikację Microsoft Reader znajdziemy między innymi podkreślenia oraz technologię „doodling” przeznaczone do sporządzania szybkich notatek, zwykłych notatek tekstowych oraz funkcję wyszukiwania w tekście.

Program Microsoft Reader wyposażony jest także w inne opcję jak np. wyszukiwanie i wyświetlanie ostatniej strony na jakiej byliśmy zamykając poprzednio aplikację, najczęściej przeglądane strony oraz bibliotekę elektronicznych książek. W zależności od konkretnej e-książki możemy wyświetlać zdjęcie okładki lub całą książkę. Dodatkowo istnieje wersja Microsoft Reader na PC, która wyposażona jest w plug-in pozwalający na czytanie książek na głos.

Program Microsoft Reader for pocket pc jest dostępny do pobrania z witryny Microsoftu. Download narzędzia Microsoft Reader dostępny jest również poniżej, aby ściągnąć program kliknij opcję pobierz. Jak na razie wersja Microsoft Reader ppc nie jest dostępna po polsku, jednak jest to program intuicyjny i naprawdę prosty w obsłudze, który możemy pobrać i używać całkowicie za free.Podobne Aplikacje biurowe

 • Pdf+ for Symbian OS UIQv3 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • PDF Scanner 1.00 Smartphone

  PDF Scanner to prosty a zarazem funkcjonalny program do tworzenia dokumentów tekstowych w popularnym formacie PDF. Wystarczy uruchomić aplikację a następnie wykonać zdjęcie np. tekstu i na jego podstawie stworzyć dokument PDF bezpośrednio na telefonie.

 • PdfPrinter for Symbian S60 3rd Edition

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.

 • Best eBook 1.02 (UIQ 2)

  Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach.

 • Viigo 3.0 beta (WM)

  Viigo to doskonały czytnik kanałów RSS. Dzięki aplikacji, Viigo nie tylko możemy przeglądać i wyszukiwać wszelkie wiadomości online ale także mamy dostęp do już wybranych newsów bez łączenie się z Internetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Reader (Pocket PC) 2.11 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ