Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MagicSS 1.1 (WM) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Nieznany
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 295 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 45

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MagicSS 1.1 (WM) - Mobile

            MagicSS to nie wielki program, który w szybki i prosty sposób pozwala na robienie zrzutów ekranów na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile. 

Dzięki MagicSS wszystkie screenshot-y będą wykonane po przyciśnięciu odpowiedniego skrótu na klawiaturze a obrazki wynikowe zapisane w postaci plików graficznych BMP. Aplikacja MagicSS jest za free. Warto dodać, że menu MagicSS po Polsku nie jest dostępne.

Aby wypróbować możliwości aplikacji MagicSS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Aplikacja biurowe znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. ZapraszamyPodobne Aplikacje biurowe

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S90 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S60 1st Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek.

 • iSilo 5.04 (S60 1st)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • EasyEdit 1.44

  Aplikacja EasyEdit zaprojektowana na telefony pracujące pod kontrolą platform Symbian OS jest doskonałym połączeniem prostego edytora tekstu z kompilatorem języka Python.

 • Pdf+ for Symbian OS S90 1.60

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MagicSS 1.1 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ