Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Klawiatura SWYPE PL 1.0 Pocket PC - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: SWYPE
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2010
Rozmiar: 12 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1233

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Klawiatura SWYPE PL 1.0 Pocket PC - Mobile

SWYPE PL otwiera nowe możliwości przed użytkownikami Windows Mobile powodując, że pisanie na klawiaturze telefonu staje się przyjemnością. Ilekroć potrzebujesz napisać wiadomość czy zredagować notatkę SWYPE sprawi, że zrobisz to wygodnie a co najważniejsze szybko. Klawiatura SWYPE PL pozwala wprowadzać tekst przeciągając palec z jednej literki na drugą nie odrywając go od ekranu przez co pisanie staje się prostsze. Wersja PL programu pojawiła się całkiem nie dawno a całe ułatwienia działają tylko wtedy kiedy program współpracuje ze słownikiem. Warto dodać, że właśnie tą aplikacją pobito rekord pisania wiadomości SMS. Polecamy i zapraszamy do obejrzenia innych programów w dziale Mobilne Biuro.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 3 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • PDFViewer 0.03.2

  PDFViewer to popularna przeglądarka PDFów na iPhona.

 • Instapaper 1.2 (iPhone)

  Instapaper to praktyczny program umożliwiający pobieranie stron www do iPhona i przeglądanie ich już bez dostępu do internetu.

 • Best Jotter 2.00

  Best Jotter umożliwia zapisywanie plików tekstowych równocześnie zabezpieczając je hasłem.

 • Foxit Reader 1.2 beta 0602 for Smartphone

  Foxit Reader darmowa aplikacja umożliwiająca odczytywanie plików PDF na systemach Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Klawiatura SWYPE PL 1.0 Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ