Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foxit Reader 1.2 beta 0602 for Smartphone - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Foxit Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.06.2010
Rozmiar: 1,66 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 517

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Foxit Reader 1.2 beta 0602 for Smartphone - Mobile

       Foxit Reader darmowa aplikacja umożliwiająca odczytywanie  plików PDF na systemach Windows Mobile.

Narzędzie jest sprawne i proste w obsłudze. Wystarczy wskazać konkretny plik na dysku urządzenia lub po prostu użyć funkcji wyszukiwania dzięki, której zlokalizujemy wszystkie pliki o rozszerzeniu *.pdf znajdujące się na dysku twardym. Menu programu Foxit Reader nie jest po Polsku. Producent udostępnia swoją aplikację Foxit Reader całkowicie za free. 

Aby skorzystać z aplikacji Foxit Reader kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Aplikacje Biurowe znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Aplikacje biurowe

 • OfficeSuite Viewer (Android) 1.5.322

  OfficeSuite Viewer na platformy Android to łatwy w obsłudze a zarazem rozbudowany menadżer plików office i nie tylko.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S60 1st Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek.

 • Instapaper 1.2 (iPhone)

  Instapaper to praktyczny program umożliwiający pobieranie stron www do iPhona i przeglądanie ich już bez dostępu do internetu.

 • Adobe Reader Symbian OS 3.05

  Przygotowana specjalnie dla urządzeń mobilnych wersja programu Adobe Reader. Podobnie jak jej pecetowa wersja pozwala na czytanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF

 • iSilo 5.04 (UIQ3)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foxit Reader 1.2 beta 0602 for Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ