Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Documents To Go Premium Edition 3.0 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: DataViz
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1016

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Documents To Go Premium Edition 3.0 - Mobile

Documents To Go Premium Edition 3.0 to aplikacja umożliwiająca otwarcie na urządzeniu mobilnym dokumentów przygotowanych w  Wordzie, Excelu, PowerPoint za pomocą urządzenia mobilnego.

Program umożliwia także otwarcie dokumentów w formacie PDF.
Program jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą mieć wgląd w ważne dokumenty w każdym miejscu i czasie.

Podobne Aplikacje biurowe

 • CalcConvert 1.1.2 (Windows Mobile)

  CalcConvert to kolejny kalkulator na urządzenia przenośne, który pozwala na dokonywanie zaawansowanych obliczeń.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S80 1st Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S60 3rd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek.

 • iSilo 5.04 (S60 2nd)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Expense Notes 1.3.0

  Expense Notes to łatwa w obsłudze aplikacja która pozwoli ci śledzić własne wydatki. Spłukany? Pozwól sobie skorzystać z dobrodziejstw tego programu i śledź gdzie oraz na co najczęściej wydajesz swoje pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Documents To Go Premium Edition 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ