Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Smartphone - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Cellica Software Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 286

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Smartphone - Mobile

DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Smartphone jest aplikacją, która umożliwia nam w prosty sposób konwersję plików dźwiękowych oraz zgrywanie płyt Cdaudio do pliku na potrzeby mobilne.

DBpowerAMP Music Converter R13 pozwala na pracę w wyodrębnionych interfejsach, jeden dla wydobycia dźwięku z płyty oraz drugi do konwersji wybranego odcinka dźwięku jaki nas interesuje. Program DBpowerAMP Music Converter R13 obsługuje podstawowe formaty dźwięku takie jak MP3, WAV, natomiast po instalacji odpowiednich kodeków, które znajdziemy na stronie producenta możemy także obsługiwać formaty takie jak: Monkey's Audio (APE), FLAC, ALAC, AAC, Musepack (MPC), Ogg Vorbis, Real Audio, WMA i WavPack (WV). Aplikacja współpracuje z systemowym eksploratorem Windows, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybrany plik audio aby uzyskać dostęp do szybkiego przycisku umożliwiającego konwersję na wybrany format, ustawienie katalogu zapisu oraz inne właściwości. Jak zapewnia producent wg testów konwersja odbywa się w bardzo szybkim tempie, co powoduje, że program zostawia w tyle konkurencję.

Funkcjonalną zaletą aplikacji dbpoweramp music converter jest ripper, za pomocą którego możemy zgrywać ulubione utwory z plyt CD Audio na dysk twardy a następnie zapisywać wprost na naszym urządzeniu z systemem widnows mobile. Program radzi sobie całkiem nieźle z niektórymi chronionymi płytami CD, posiada także wbudowany, podstawowy odtwarzacz audio. DBpowerAMP umożliwia również download bezpośrednio z płyty takich danych jak np. info o albumie i wybranych ścieżkach audio(funkcja CD-Text) lub download tych danych poprzez stronę freedb.org. Trzeba pamiętać, że aplikacja DBpowerAMP music converter jest dostępna na 3 licencjach: darmowej, Power Pack & mp3 (18$) oraz Reference (28$). Wersja free DBpowerAMP music converter jest znacznie ograniczona w stosunku do innych, jednak kiedy zdecydujemy się na jej download instalowane są wszystkie dodatki dostępne w wersji Power Pack & mp3, które działają 30dni i można ich używać np. na potrzeby konwersji audio pod platformę Windows mobile (wm). Jeżeli masz ochotę przekonać się o jego możliwościach pobierz DBpowerAMP już teraz.

Podobne Aplikacje biurowe

 • iSilo 5.04 (UIQ3)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • iSilo 5.04 (S60 3rd)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo

 • iSilo 5.04 (Windows Mobile & Smartphone)

  iSilo pozwala na przeglądanie dokumentów tekstowych w formacie iSilo.

 • ReadManiac 2.5.2

  Darmowa aplikacja do wyświetlania na telefonach komórkowych książek w formatach: TXT, PDB, PRC i TCR.

 • Documents To Go for Symbian 80 2.0

  Program Documents To Go to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ