Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Cellica Software Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 329

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5 - Mobile

DBpowerAMP Music Converter R13 jest aplikacją, któraumożliwia nam w prosty sposób konwersję plików dźwiękowych oraz zgrywanie płyt CD-audio do pliku.Narzędzie pozwala na pracę w drębnionych interfejsach, jeden dla wydobycia dźwięku z płyty oraz drugi do konwersji wybranego odcinka dźwięku jaki nas interesuje. Program DBpowerAMP Music Converter R13 obsługuje podstawowe formaty dźwięku takie jak MP3, WAV, natomiast po instalacji odpowiednich kodeków, które znajdziemy na stronie producenta możemy także obsługiwać formaty takie jak: Monkey's Audio (APE), FLAC, ALAC, AAC, Musepack (MPC), Ogg Vorbis, Real Audio, WMA i WavPack (WV).


Aplikacja współpracuje z systemowym eksploratorem Windows, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybrany plik audio aby uzyskać dostęp do szybkiego przycisku umożliwiającego konwersję na wybrany format, ustawienie katalogu zapisu oraz inne właściwości. Jak zapewnia producent wg testów konwersja odbywa się w bardzo szybkim tempie, co powoduje, że program zostawia w tyle konkurencję. Funkcjonalną zaletą aplikacji DBpoweramp music converter jest  ripper,za pomocą którego możemy zgrywać ulubione utwory z plyt CD Audio na dysk twardy a następnie zapisywać wprost na naszym urządzeniu z systemem widnows mobile. Program radzi sobie całkiem nieźle z niektórymi chronionymi płytami CD, posiada także wbudowany, podstawowy odtwarzacz audio.

DBpowerAMP umożliwia również download bezpośrednio z płyty takich danych jak np. info o albumie i wybranych ścieżkach audio(funkcja CD-Text) lub download tych danych poprzez stronę freedb.org. Trzeba pamiętać, że aplikacja DBpowerAMP music converter jest dostępna na 3 licencjach: darmowej, Power Pack & mp3 (18$) oraz Reference (28$). Wersja free DBpoweramp music converter jest znacznie ograniczona w stosunku do innych, jednak kiedy zdecydujemy się na jej download instalowane są wszystkie dodatki dostępne w wersji Power Pack & mp3, które działają 30dni i można ich używać np. na potrzeby konwersji audio pod platformę Windows mobile (wm). Jeżeli masz ochotę przekonać się o jego możliwościach pobierz DBpowerAMP już teraz.

Podobne Aplikacje biurowe

 • iPhone Comic 0.12

  iPhone Comic to wydajna przeglądarka zzipowanych obrazów.

 • PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9300, 9500)

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.

 • World News 0.3.2

  World News to dosłownie niezbędna aplikacja dla ludzi zorientowanych i spragnionych wciąż to nowych informacji zarówno z kraju jak i ze świata.

 • Font Changer 1.8.5

  Font Changer to prosty w działaniu program który pozwala na zmianę czcionek sztywno zapisanych w systemie na nowe i bardziej urozmaicone.

 • Signature Capture 3.0

  Signature Capture to malutka aplikacja służąca do gromadzenia elektronicznych podpisów w pamięci telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ