Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ConverterCE 1.8c (WM 2003) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Fann Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 40 b
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ConverterCE 1.8c (WM 2003) - Mobile

           ConverterCE to prosta aplikacja pozwalająca na przeliczanie wartości w oparciu o najbardziej popularne jednostki takie jak km, kg, stopnie itd. 

Prosta aplikacja dzięki zaprogramowanym gotowym funkcją pozwala na konwertowanie wartości, wystarczy wprowadzić żadną liczbę oraz jednostkę i kliknąć convert. Menu aplikacji ConverterCE nie jest po Polsku. ConverterCE jest całkowicie za free.

Aby wypróbować możliwości aplikacji ConverterCE kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Aplikacje Biurowe znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Aplikacje biurowe

 • iSilo 5.04 (UIQ2)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Pdf+ for Symbian OS S60 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • VoiceHours 1.0

  VoiceHours w wersji mobile jest narzędziem, które umożliwia nagrywanie tzw. notatek głosowych przy uwzględnieniu czasu w jakim dana notatka ma zostać nagrana.

 • Documents To Go for Symbian 80 2.0

  Program Documents To Go to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF.

 • PdfPrinter for Symbian S60 3rd Edition

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ConverterCE 1.8c (WM 2003) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ