Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WMWifiRouter 1.01 (WM) - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Morose Media
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 390 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 1080

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WMWifiRouter 1.01 (WM) - Mobile

           WMWifiRouter to sprytna i rzadko spotykana aplikacja, która pozwala udostępniać połączenie internetowe naszego telefonu dla innych urządzeń za pośrednictwem WiFi.

Urządzenia przenośne wyposażone w połączenia HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS dzięki WMWifiRouter mogą udostępniać połączenie internetowe innym urządzeniom wyposażonym w moduł Wifi jak laptopy, telefony, palmtopy itd. Program WMWifiRouter po Polsku nie jest dostępny. Producent aplikacji WMWifiRouter udostępnia ją za free.

Aby wypróbować możliwości aplikacji WMWifiRouter kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii WiFi znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Wi-Fi

 • WiFi File Explorer 1.3.8

  WiFi File Explorer to świetna aplikacja, która zdecydowanie umili pracę wielu Użytkownikom platformy Android.

 • Wi-Fi Ruler 1.3.8

  Wi-Fi Ruler to prosty menadżer połączeń bezprzewodowych na platformę Android. Oprócz standardowych funkcji jakie posiada, potrafi także przyłączać się do aktywnych niezabezpieczonych access pointów kiedy tylko je wykryje i robi to automatycznie skanując nieustannie obszar w jakim się znajduje telefon.

 • PeekPocket 1.6 WM

  PeekPocket to nie wielka i przydatna aplikacja pozwalająca sprawdzić wszystkie punkty dostępowe znajdujące się w pobliżu. Program w zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym z pośród innych aplikacji tego typu na rynku, nie mniej jednak posiada dokładny wskaźnik zasięgu i siły sygnału aktualizowany na bieżąco co może bardzo pomóc w określaniu jakości zasięgu w danym miejscu.

 • WiFi Monster 1.0.52.149 (WM)

  WiFi Monster na platformy Windows Mobile to świetne narzędzie do przeszukiwania i analizy dostępnych wokół nas sieci bezprzewodowych.

 • Devicescape for Symbian OS S60v3 2.0.6

  Devicescape to aplikacja, która bardzo ułatwia korzystanie z punktów dostępowych do sieci Wi-Fi za pośrednictwem urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WMWifiRouter 1.01 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ