Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wi-Fi Companion 2.10.4 - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Wi-Fi Companion
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 1881

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Wi-Fi Companion 2.10.4 - Mobile

               Wi-Fi Companion to gabarytowo mały i  przydatny program do skanowania sieci bezprzewodowych znajdujących się w pobliżu oraz zarządzania połączeniem sieciowym.

Program posiada przejrzysty interfejs graficzny i jest prosty w obsłudze. W menu Wi-Fi Companion znajdziemy statystyki połączeń oraz wszystkie niezbędne narzędzia i ustawienia. Ponadto program w głównym oknie wyświetla wiele praktycznych informacji o połączeniu jak np. czas trwania, jakość sygnału, adresy MAC urządzeń, siłę sygnału, liczbę pakietów wysłanych oraz odebranych. Narzędzie jest na licencji Shareware, tak więc aby korzystać z Wi-Fi Companion całkiem za free należy wykupić licencję. Aplikacja Wi-Fi Companion nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować program Wi-Fi Companion użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Wi-Fi znajdziesz także inne programy do obsługi sieci bezprzewodowych. Zapraszamy

Podobne Wi-Fi

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian UIQ 3rd

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian OS 3rd 2.15

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • Android Sync Manager WiFi 2.2

  Android Sync Manager WiFi jest pierwszym tego typu oprogramowaniem na platformy Android służącym do synchronizacji telefonu z komputerem PC poprzez połączenie WiFi.

 • WeFi 2.9.0.1

  WeFi to doskonała alternatywa dla wbudowanego w telefon pracujący na Windows Mobile skanera sieci bezprzewodowych.

 • WeFi (Android) 1.8.0.19

  WeFi (Android) to kolejny darmowy skaner sieci bezprzewodowych i hotspotów znajdujących się w zasięgu działania naszego telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wi-Fi Companion 2.10.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ