Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WeFi 2.9.0.1 - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: WeFi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 847

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WeFi 2.9.0.1 - Mobile

           WeFi to doskonała alternatywa dla wbudowanego w telefon pracujący na Windows Mobile skanera sieci bezprzewodowych.

Program doskonale wspomaga wyszukiwanie a następnie podłączenie się do wybranych sieci. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i przyjazny a sama obsługa jeszcze łatwiejsza. W WeFi znajdziemy dwa tryby pracy, jeden na full performance oznaczający maksymalną moc wyszukiwania a drugi power save - oszczędzający energię. WeFi łączy się automatycznie z wybraną siecią a więc nie ma konieczności wyszukiwania każdorazowo tego samego punktu dostępowego. Narzędzie udostępniono na licencji freeware co oznacza, że korzystanie z WeFi jest za free i nie wymaga żadnych opłat. Menu WeFi nie jest po Polsku. Aby pobrać program WeFi skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Wi-Fi znajdziesz także inne programy do obsługi sieci bezprzewodowych.

Podobne Wi-Fi

 • HandyWi 1.2 (Symbian S60 3rd edition)

  HandyWi jest funkcjonalnym programem przeznaczonym do wyszukiwania dostępnych sieci bezprzewodowych.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian OS 3rd 2.15

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • WIFREE - Free WIFI 3.1.1

  WIFREE to kolejna aplikacja z serii menadżerów połączenia WiFi na systemy Android. Program pokazuje np. siłę sygnału w procentach a także w wartościach dbm.

 • WiFi Monster 1.0.52.149 (WM)

  WiFi Monster na platformy Windows Mobile to świetne narzędzie do przeszukiwania i analizy dostępnych wokół nas sieci bezprzewodowych.

 • WMWifiRouter 1.01 (WM)

  WMWifiRouter to sprytna i rzadko spotykana aplikacja, która pozwala udostępniać połączenie internetowe naszego telefonu dla innych urządzeń za pośrednictwem WiFi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WeFi 2.9.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ