Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devicescape for Windows Mobile 1.1.32 - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Devicescape Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 4347

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Devicescape for Windows Mobile 1.1.32 - Mobile

Devicescape jest przydatnym narzędziem zaprojektowany pod platformy Windows Mobile ułatwiającym korzystanie z punktów dostępowych do sieci Wi-Fi n naszych urządzeniach przenośnych. Devicescape na telefon stanowi doskonałą propozycję dla osób, które mają w zwyczaju często korzystać z Internetu w Pocket PC przy użyciu najbliższych punktów bezprzewodowych. Devicescape potrafi łączyć się z dostępnymi hot spotami automatycznie, bez konieczności każdorazowego wpisywania haseł itp. Aplikacja Devicescape w języku PL na chwilę obecną nie jest osiągalna. Program posiada również wbudowaną bazie ponad 160 tys. punktów dostępowych. Jak się okazuje licencja Devicescape to freeware. Aby skorzystać z Devicescape download kliknij pobierz poniżej a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Wi-Fi

 • Wi-Fi Companion 2.10.4

  Wi-Fi Companion to gabarytowo mały i przydatny program do skanowania sieci bezprzewodowych znajdujących się w pobliżu oraz zarządzania połączeniem sieciowym.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian OS 3rd 2.15

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • Wififofum 2.2.12

  Wififofum 2.2.12 - doskonały skaner sieci bezprzewodowych dla Iphonea!

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian UIQ 3rd

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • WiFi File Explorer 1.3.8

  WiFi File Explorer to świetna aplikacja, która zdecydowanie umili pracę wielu Użytkownikom platformy Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Devicescape for Windows Mobile 1.1.32 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ