Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yeigo 2.2.3 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Yeigo Communications
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 550 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 918

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yeigo 2.2.3 (Windows Mobile) - Mobile

Aplikacja Yeigo stworzona na potrzeby platform Windows Mobile jest wielofunkcyjnym komunikatorem mobilnym z pomocą którego możemy śmiało przeprowadzać rozmowy telefoniczne ale i nie tylko. Yeigo na telefon jest dość wszechstronnym narzędziem obsługującym takie protokoły jak AIM, ICQ, MSN, Yahoo, Skype, Facebook, Google Talk oraz QQ. Dzięki Yeigo dostępnym za free, możemy zatem rozmawiać i wewnątrz sieci np. Skype oraz wykonywać połączenia na telefony stacjonarne wprost z naszego Pocket PC. Co ciekawe program umożliwia również wysyłanie wiadomości sms. Yeigo w języku PL nie jest dostępny. Aby skorzystać z Yeigo download, kliknij pobierz poniżej a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger 2.15 (Smartphone)

  IM+ All-in-One to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Inspiro 1.0

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.3b2317 (WM smartphone)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yeigo 2.2.3 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ