Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slick for WM Smartphone - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 632 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 416

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slick for WM Smartphone - Mobile

Aplikacja Slick zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych jest kolejną z serii wielofunkcyjnych programów stanowiących komunikator np. na telefon. Dzięki aplikacji Slick dopuszczonej za free w wersji Alpha przez producenta Lonely Cat Games użytkownik z niej korzystający ma możliwość nawiązywania połączenia z wieloma innymi sieciami m.in. ICQ, MSN, Tahoo, AIM. W aplikacji Slick język PL nie jest osiągalny mimo tego program doskonale się sprawdza a jego obsługa oraz instalacja są niezwykle proste. Slick to wielofunkcyjny komunikator pozwalający prowadzić długie i na szczęście tanie rozmowy na platformach mobilnych. Slick download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger 2.15 (Smartphone)

  IM+ All-in-One to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • IM+ for Skype 0.9 (Smartphone)

  Jest to mobilna wersja popularnego komunikatora umożliwiająca komunikację z innymi użytkownikami Skype.

 • fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.2)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slick for WM Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ