Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slick for WM Pocket PC - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 632 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 341

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slick for WM Pocket PC - Mobile

Aplikacja Slick zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych jest kolejną z serii wielofunkcyjnych programów stanowiących komunikator np. na telefon. Dzięki aplikacji Slick dopuszczonej za free w wersji Alpha przez producenta Lonely Cat Games użytkownik z niej korzystający ma możliwość nawiązywania połączenia z wieloma innymi sieciami m.in. ICQ, MSN, Tahoo, AIM. W aplikacji Slick język PL nie jest osiągalny mimo tego program doskonale się sprawdza a jego obsługa oraz instalacja są niezwykle proste. Slick to wielofunkcyjny komunikator pozwalający prowadzić długie i na szczęście tanie rozmowy na platformach mobilnych. Slick download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Truphone 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Truphone to wysokiej jakości aplikacja umożliwiająca wykonywanie rozmów poprzez VoIP przy użyciu telefonu komórkowego.

 • Fring 3.36 (S60 2nd)

  Fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

 • Nimbuzz 1.0.1 (Windows Mobile)

  Program Nimbuzz to kolejny przykład wykorzystania dobrodziejstw internetowych rozmów dla platform mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slick for WM Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ