Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slick 0.42 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 636 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 305

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slick 0.42 (Windows Mobile) - Mobile

Aplikacja Slick zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych jest kolejną z serii wielofunkcyjnych programów stanowiących komunikator np. na telefon. Dzięki aplikacji Slick dopuszczonej za free w wersji Alpha przez producenta Lonely Cat Games użytkownik z niej korzystający ma możliwość nawiązywania połączenia z wieloma innymi sieciami m.in. ICQ, MSN, Tahoo, AIM. W aplikacji Slick język PL nie jest osiągalny mimo tego program doskonale się sprawdza a jego obsługa oraz instalacja są niezwykle proste. Slick to wielofunkcyjny komunikator pozwalający prowadzić długie i na szczęście tanie rozmowy na platformach mobilnych. Slick download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • AppChat 1.7.1

  AppChat to aplikacja, która umożliwi Użytkownikom platformy Android prowadzić otwartą dyskusję na temat aplikacji z których korzystają w tym systemie.

 • fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.2)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez Internet.

 • Mobilne Gadu-Gadu 2.10 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slick 0.42 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ