Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype Mobile 3.0.0.356 (WM) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Skype Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
Rozmiar: 11,5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 3793

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype Mobile 3.0.0.356 (WM) - Mobile

                      Skype Mobile w wersji Windows Mobile to odmiana popularnego komunikatora z którego korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Skype Mobile na urządzenia mobilne pozwala nie tylko na zwykłą rozmowę tekstową ale co istotne rozmowę głosową z innymi Użytkownikami Skype w dodatku całkowicie za darmo.

Skype Mobile jest przystosowany na telefony i urządzenia przenośne działające pod kontrolą systemu Windows Mobile mające możliwość połączenia się z Internetem. Rozmowa głosowa w programie Skype Mobile portable może także odbywać się poza obrębem grona użytkowników, czyli na zwykłe telefony stacjonarne czy komórkowe, jednak wtedy to już kosztuje. Dodatkowo w programie Skype Mobile znajdziemy możliwość przesyłania plików oraz wysyłania wiadomości sms. Producent udostępnił wersję na licencji freeware, co oznacza, że opisywany tutaj Skype Mobile to pełna wersja bez ograniczeń, z której możemy korzystać za darmo.

Skype Mobile również  za free dla telefonów z systemem Symbian do pobrania na naszej stronie. Warto jednak pamiętać, że Skype Mobile nie jest po Polsku. Aby ściągnąć program Skype Mobile użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny.


-----------------
Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
-------------------


PORADNIK INSTALACJI:


KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   


Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.


Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.


Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.


Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.


Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Gizmo5 1.1.013 (S60 3rd)

  Gizmo5 to rozbudowany komunikator internetowy do wykonywania połączeń VoIP dla telefonów komórkowych pracujących pod systemem Symbian OS.

 • fring 3.3 (Symbian S60 2nd edition fp2)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Slick 0.62 (S60 1st)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype Mobile 3.0.0.356 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ