Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket IRC 1.2.5 - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Code North Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 171 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 171

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Pocket IRC 1.2.5 - Mobile

        Pocket IRC to prosty klient sieci IRC na telefony działające pod kontrolą systemu Windows Mobile. 

Aplikacja zawiera w sobie wiele funkcji zaczerpniętych z takich programów jak np. mIRC, wsparcie dla formatowania tekstu jak i ubarwianie kodu. Producent aplikacji Pocket IRC udostępnia swój produkt na licencji Demonstracyjnej. Jeżeli po wypróbowaniu programu będziesz chciał korzystać z odblokowanej wersji Pocket IRC za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Pocket IRC nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Pocket IRC kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • GGClone

  GGClone to klient komunikatora Gadu-Gadu na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu Pocket PC.

 • fring 3.36 (S60 1st)

  Fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

 • Nimbuzz 1.0.1 (Windows Mobile)

  Program Nimbuzz to kolejny przykład wykorzystania dobrodziejstw internetowych rozmów dla platform mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket IRC 1.2.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ