Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Blip 1.9.2 (WM) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Cubicsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 530 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pocket Blip 1.9.2 (WM) - Mobile

             Pocket Blip na Windows Mobile to wydajna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na dostęp do serwisów mikroblogów Blip.pl. W Pocket Blip na urządzenia mobilne oprócz publikowania wiadomości możemy także umieszczać zdjęcia zrobione aparatem telefonu lub dodawać grafiki prosto z pamięci.

Jeżeli telefon wyposażony jest w odbiornik GPS, Pocket Blip na telefonie pozwala wysyłać i publikować także naszą lokalizację. Kolejnym dodatkiem jest zintegrowanie aplikacji Pocket Blip na mobile z odtwarzaczem Windows Media player dzięki czemu nasi znajomi będą mogli sprawdzić co aktualnie słuchamy.
Ponadto program Pocket Blip portable pozwala na dokonywanie takich czynności jak wyszukiwania statusów, cytowanie tekstów lub obserwowanie aktywności użytkowników. Producent udostępnia aplikację Pocket Blip za free. Program jest przyjazny w obsłudze i posiada prosty interfejs. Pocket Blip to pełna wersja udostępniona za darmo, tak więc korzystanie z niej nie podlega żadnym ograniczeniom. Warto dodać, że do poprawnego działania aplikacja Pocket Blip wymaga Framework 3.5 Microsoftu. Menu programu Pocket Blip po Polsku na chwilę obecną nie jest dostępne.

Aby wypróbować możliwości aplikacji Pocket Blip kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii VoIP i komunikatory znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Kompatybilne modele:

HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • IM+ 4.09 (UIQ 3)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Slick 0.42 (UIQ 2)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.

 • fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.2)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Blip 1.9.2 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ