Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Palringo 2.4 (WM) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Palringo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2010
Rozmiar: 2,6 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 4196

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Palringo 2.4 (WM) - Mobile

              Palringo na systemy Windows Mobile to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

Za pośrednictwem Palringo na urządzenia mobilne porozmawiasz z osobami komunikującymi się przez Windows Live Messenger (MSN), AOL Instant Messenger (AIM), Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat / MobileMe, QQ, Gadu-Gadu oraz Facebook Chat (Alpha). Palringo na telefony jest zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych i posiada funkcje ułatwiające szybką komunikację. Komunikator Palringo dla mobile dostępny bezpłatnie. Na razie nie ma jeszcze aplikacji Palringo w wersji po Polsku.

W rozmowach przez Palringo portable można dodawać emotikony. Za jednym naciśnięciem przycisku możesz wysłać rozmówcy wiadomości głosowe. Wiadomości to świetne zastępują smsy gdy się spieszysz – wystarczy wtedy nacisnąć ‘Push to Talk’ aby w łatwy sposób nagrać i wysłać krótką wiadomość audio. W niezwykle prosty sposób prześlesz też zdjęcia
lub inne pliki graficzne – po co pisać smsy skoro jedno zdjęcie wyrazi lepiej to co tysiąc słów? Palringo posiada funkcję geo lokacji - za pomocą stacji przekaźnikowych, Wi-Fi i GPS Palringo automatycznie aktualizuje lokalizację właściciela.

Palringo jest na licencji freeware. Ściągnięcie Palringo jest za free, używanie także. Należy jednak pamiętać, że operator pobiera opłatyza przesyłane danych i koszt ten wiąże się z używaniem programu Palringo. Przykładowo 1MB wysłanych danych równa się ok. 100,000 słów, 32 zdjęciom lub 15 minutom wiadomości głosowych.

Palringo w trybie pełna wersja działa na wszystkich telefonach obsługujących język JAVA. Program Palringo do pobrania na POBIERZ.PL bezpłatnie! Palringo to full wypasiona aplikacja, która pozwoli ci na nie ograniczony kontakt ze znajomymi. Aby skorzystać z aplikacji Palringo, kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Komunikator Palringo pobierz już teraz i przekonaj się o jego możliwościach. 

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750


PORADNIK INSTALACJI:

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. 

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Skype Mobile 3.0.0.356 (WM)

  Skype Mobile w wersji Windows Mobile to odmiana popularnego komunikatora z którego korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

 • fring 3.3 (UIQ3)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Agile Messenger 3.88 (S60 2nd)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Palringo 2.4 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ