Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Palringo 1.3.1 (WM) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Palringo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 1,38 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 755

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Palringo 1.3.1 (WM) - Mobile

           Parlingo to wszechstronna platforma komunikacyjna umożliwiająca kontakt z użytkownikami wielu innych komunikatorów internetowych.  

Program jest znany oraz ceniony, umożliwia korzystanie zarówno z konwersacji tekstowej jak i głosowej, za pomocą Parlingo można także przesyłać obrazki. Aplikacja współpracuje z protokołami MNS, Yahoo, AIM, ICQ, GoogleTalk, Jabber, a także Gadu-Gadu. Parlingo jest całkowicie za free. W tej wersji językowej menu aplikacji Palringo nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Parlingo skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • IM+ 7.11 (S60 3rd)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Pocket Blip 1.9.2 (WM)

  Pocket Blip na Windows Mobile to wydajna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na dostęp do serwisów mikroblogów Blip.pl. W Pocket Blip na urządzenia mobilne oprócz publikowania wiadomości możemy także umieszczać zdjęcia zrobione aparatem telefonu lub dodawać grafiki prosto z pamięci.

 • fring 3.36 (Windows Mobile)

  Aplikacja Fring zaprojektowana dla Windows Mobile jest jednym z komunikatorów umożliwiających realizowanie darmowych połączeń telefonicznych oraz używania chatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Palringo 1.3.1 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ