Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nimbuzz 1.0.1 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Nimbuzz!
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 2.14
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 1386

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nimbuzz 1.0.1 (Windows Mobile) - Mobile

Program Nimbuzz to kolejny przykład wykorzystania dobrodziejstw internetowych rozmów dla platform mobilnych. W zasadzie ten komunikator na telefon pracuje na wszystkich urządzeniach obsługujących środowisko Java czyli J2ME MIDP 1.0/ J2ME MIDP 2.0, jeżeli natomiast wgryźć się w jego działanie bez problemu obsłuży wiele znanych serwisów jak Skype, MSN, Yahoo, ICQ, AIM oraz Google Talk. Zatem jeżeli szukamy uniwersalnego i wielofunkcyjnego komunikatora to Nimbuzz w języku PL niestety jak na razie nie osiągalny- jest doskonałym rozwiązaniem. Jak się okazuje Nimbuzz w wersji freeware pozwala także na prowadzenie rozmów przy użyciu VoIP, a jeżeli nasz telefon posiada wbudowany GPS możemy wysłać do kogoś naszą lokalizację. Nimbuzz download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Facebook 1.5.1

  Facebook to chyba najpotężniejszy i najpopularniejszy portal społecznościowy skupiający ludzi z całego świata.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.58 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

 • Slick 0.62 (S60 2nd)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nimbuzz 1.0.1 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ