Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobilne Gadu-Gadu 1.1b1033 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Gadu-Gadu Sp.z.o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 300 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 37012

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobilne Gadu-Gadu 1.1b1033 (Pocket PC) - Mobile

Mobilne Gadu-Gadu na telefon to jeden z najpopularniejszych komunikatorów stworzonych z myślą o użytkownikach Pocket PC oraz Smartphone w wersji mobilnej. Jak się okazuje Mobilne Gadu-Gadu na komórkę swoją funkcjonalnością oraz możliwościami nie odbiega zbytnio od pierwotnej wersji na PC a wręcz przeciwnie.

Mobilne GG na komórkę pozwala na standardowe pogawędki tekstowe, korzystanie z emotoikon, zapis do archiwum, co więcej aplikacja umożliwia także połączenia głosowo, przesyłanie plików,  korzystanie z gier online a nawet obsługę kilku profili. Ponadto Mobilne Gadu-Gadu na telefon wyposażono dodatkowo w opcję, które możemy wykorzystać tylko w urządzeniach mobilnych czyli np. powiadomienie wibracją o nowych wiadomościach bądź licznik przesyłanych danych. Tutaj z pewnością nasuwa się pytanie czy to wszystko coś kosztuje?

Generalnie Mobilne Gadu-Gadu jest za darmo jako sama aplikacja do pobrania. Natomiast w rzeczywistości producent GG mobile pozwala na 7 dniowe korzystanie z programu bezpłatnie, potem usługa jest już normalnie taryfikowana. A więc mobilne GG jest za darmo ale tylko na samym początku jego używania. Jeżeli jesteś osobą aktywną, będącą często w podróży oraz w kontakcie ze znajomymi mobilne GG na telefon jest aplikacją stworzoną dla ciebie. Oczywiście Mobilne Gadu-Gadu to wersja PL. Aby przekonać się o możliwościach Mobilnego Gadu-Gadu pobierz aplikację już teraz. Mobilne Gadu-Gadu download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Mobilne Gadu-Gadu 1.1b1033 (Pocket PC) na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. 

Istnieją dwie metody instalacji:
Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Agile Messenger 3.83 (S60 1st)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.1)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger 2.15 (Smartphone)

  IM+ All-in-One to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii komunikatorów na urządzenia przenośne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobilne Gadu-Gadu 1.1b1033 (Pocket PC) - Mobile

dodał: ~olka , 01.07.2010

A czy działa na samsunga ??

dodał: ~agata , 23.04.2010

ja już ściągnęłam i na telefon optrzesłałam \nale jak próbuje instalowac to wszystko dobrze a potem sie pokazuje, że nie możne zainstalować aplikacj \nja mam SonyEricson F305\ndlaczewgo się tak robi i co zrobić abym miała te gg na kom

dodał: ~Paula , 11.01.2010

chce stronke zeby ściągnąć internet bo jak ktos mi wysyła zdjecie to przychodzi mi strone i musze wejsc prze zkompa a jak to na tel zrobic ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ